دام زند - گوسفند زنده - عرضه دام بهداشتی

دامداری آذربایجان

دامداری آذربایجان این امکان را فراهم آورده تا شما مشتریان گرامی دام و گوسفند خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را در مکان مورد نظر به همراه قصاب تحویل بگیرید. پس اگر به دنبال خرید دام یا گوسفند زنده هستید با ما تماس بگیرید.

ماموریت دامداری آذربایجان

هدف اصلی دامداری آذربایجان کار در بازار رو به رشد کشور و همچنین کمک به صنعت دامپروری در تولید گوشت سالم و مغذی می باشد. ظرفیت های کلیدی دامداری آذربایجان که ترکیبی از تکنولوژی و نوآوری در تولید و کارکنان باتجربه و آگاه است، مشتریان ما را قادر به دستیابی بهتر از طریق بهره وری بالاتر می سازد.

مشتری مداری در دامداری آذربایجان

ما با استفاده از سیستم حرفه ای فروش در سراسر تهران، همکاری نزدیکی با مشتریان خود در سراسر شهر داریم. ما رضایتمندی مشتریان را با ترکیبی از دانش و فن آوری و تکنولوژی به همراه نمایندگان محلی که مفهوم جدیدی از تجارت موفق را به ارمغان آورده است،به دست آورده ایم.

تامین دام و گوسفند زنده در تهران

دامداری آذربایجان یکی از بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده و عرضه دام زنده در تهران به همراه قصاب با پلاک رسمی بهداشت

نکته مهم در فروش دام

مشتریان محترم توجه نمایند جهت تهیه دام زنده به مراکز عرضه بهداشتی دام مراجعه و از خرید دام زنده از کنار معابر عمومی و خیابانها و افراد غیر مجاز جدا خوداری کنند

چرا دامداری آذربایجان؟

مجموعه دامداری آذربایجان با مدیریت آقای تیموری، یکی از بزرگترین مراکز عرضه دام زنده و گوسفند زنده با مرغوبترین و مناسب ترین قیمت همراه با قصاب مجرب و تحویل در محل ، به صورت ارائه خدمات شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی در عرضه بهداشتی دام اقدام می کند.

رعایت موازین شرعی و بهداشتی
تخفیف های ما به مناسبت های ویژه
ارائه فاکتور جهت اطمینان از وزن سالم
عدم استفاده از داروها و هورمونها برای افزایش وزن دام
دام های ما تماما دام های قبراق هستند و دامداری آذربایجان هیچ دام سن دار و پیر را به شما نخواهند فروخت
صد در صد ارگانیک , قیمت مناسب , تحویل به صورت شبانه روزی, با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی- همرا با قصاب – سالم و دارای مجوز رسمی