دام زند - گوسفند زنده - عرضه دام بهداشتی

مجموعه دامداری آذربایجان با مدیریت  آقای تیموری،  یکی از بزرگترین مراکز خرید دام زنده و گوسفند زنده با مرغوبترین و مناسب ترین قیمت همراه با قصاب مجرب و تحویل در محل ،  به صورت  ارائه خدمات شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی در عرضه بهداشتی دام اقدام می کند.

تاریخچه

از دوران باستان تا به امروز در دین اسلام ذبح کردن گوسفندان رایج بوده است و حال این سنت  نسل به نسل به ما رسیده است. بهتر است گوشت قربانی شده، بین نیازمندان و مستمندان تقسیم شود. چرا که نتیجه این کار، احترام گذاشتن به دستورات خداوند است. قربانی کردن حیوانات به ما درس های زیادی میدهد من جمله درس فداکاری ، از خود گذشتگی و مهمتراز همه، درس شهادت در راه خدا.

خرید دام زنده

نکته مهم:

شهروندان محترم توجه نمایند جهت تهیه دام زنده سالم فقط به مراکز عرضه  دام بهداشتی مراجعه کرده و از خرید دام زنده از کنار معابر عمومی و خیابان ها و افراد غیر مجاز جدا خوداری فرمائید.

اغلب اوقات ما برای تهیه گوسفند زنده ، جهت قربانی در مراسم و مجالس خود دچار سردرگمی می شویم. یعنی ما دقیقا نمی دانیم از کجا گوسفند زنده تهیه کنیم و از طرفی برایمان خیلی مهم است که از سلامتی گوسفندی که قرار است بخریم هم مطمئن شویم.

شما باید گوسفندانی را بخرید که از وضعیت سلامتی و بهداشت آنها مطمئن شده باشید در اصل شما باید از سازمان هایی دام زنده تهیه نمائید که از طرف دامپزشکی مجوزهای بهداشتی داشته باشند و واکسن های دام خود را به موقع در یافت کرده باشند.

یک نکته مهم اینکه دغدغه ذهنی اکثر مشتریان ما فقط تهیه دام نیست ، بلکه آنها علاوه بر خرید دام زنده ، جهت قربانی، به دنبال یک قصاب مناسب بوده که در کار خود ماهر باشد و به بهداشت کارش بسیار اهمیت دهد .

دامداری آذربایجان افتخار دارد برای حل مشکلات شما من جمله نیاز به قصاب، با اعزام گروه مجرب متشکل از نیروی حمل و نقل ، قصاب های حرفه ای، مسئول فروش و … به یاری رسانتان شود.

مجموعه ما آماده است جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف شما مشتری عزیز با بهترین دام زنده، بره، گوسفند و گوساله با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی باشد.

شما با انتخاب (دامداری آذربایجان) می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید ، شما می توانید به سهولت دام زنده مد نظر خود را با کیفیت و قیمت بسیار متناسب تهیه کرده و از امکانات جانبی همچون (اعزام قصاب در محل به صورت رایگان)  بهره مند شوید.